Telco inžinier/ Migrácia hlasových služieb

Secteur
Telecom/Multimédia
Contrat
Full-time
Lieu
Czech Republic
Mission

Hľadáme skúseného Voice engineera na projekt: migrácia hlasovej platformy (z EWSD, Nokia R4 a Broadsoft na Broadworks).

Základné požiadavky: ISDN, SIP signalizácia, PRI, SIP class 5, CISCO alebo One Access.

Trvanie projektu 12 mesiacov.

Je možné pracovať remote / home office (aj keď klient je v Prahe).

Náplň práce:

  • Analýza konfigurácie služieb B2B zákazníkov fixných hlasových služieb
  • Konfigurácia fixných hlasových služieb na platforme IMS/Broadworks
  • Migrácia
  • Testovanie konfigurácie po migrácii zákazníka
  • Dolaďovanie služieb
  • Zálohovanie a čistenie dát
  • Reportovanie
  • Dokumentácia

Profil
  • Technické SŠ/VŠ dosiahnuté vzdelanie
  • Príležitosť nie je vhodné pre absolventa
  • Minimálne 2 roky praxe na obdobnej pozícií
  • Znalosť telekomunikačných hlasových technológií: ISDN, SIP signalizácia, PRI, SIP class 5, CISCO alebo One Access, EWSD
  • Skúsenosť s migráciou hlasovej platformy - výhodou
  • Skúsenosť s verejnou digitálnou ústredňou - nutnosť
  • Samostatnosť
  • Český alebo slovenský jazyk je nevyhnutnosťou
  • Anglický jazyk na strednej úrovni

 Ponúkaný plat

Od 1800 EUR brutto / v závislosti od skúseností

Ak Vás táto možnosť zaujala a máte záujem si o pozícii bližšie podiskutovať,  prosím pošlite nám svoje cv na info@t-tconsulting.sk a my sa Vám ozveme.

Tešíme sa na Vás.